COOLna mezigenerační prostor

COOLna – mezigenerační prostor – Vrchlabí

EDDA … Tvoje příležitost!

Víte, proč je ve Vrchlabí organizace EDDA, z. ú. a k čemu vám může v roce 2022 být prospěšná?

👉Již zavedený DĚTSKÝ KLUB EDDA Vrchlabí chce ulevit vytíženým rodičům a dát příležitost trávit čas neorganizovaně, ale pod dohledem, jejich dětem. Je otevřený pro děti 1. stupně ZŠ každé odpoledne od 12:00 do 18:00 hodin. Tato služba je pro děti ZDARMA. Děti můžete přihlásit přímo v místě klubu a to na adrese Krkonošská 21, Vrchlabí u naší Zuzky (Zuzany Kůrkové)

👉Vloni jsme experimentálně otevřeli také prostor ( COOLna NAděje) nyní s názvem COOLna – mezigenerační prostor, který je určen jako podpora dětem druhého stupně ZŠ, mládeži a mladým lidem do 30-ti let pro trávení volného času, scházení se, hraní her, tvoření a realizování svých projektů a snů za pomoci dospěláků. Plánujeme z něho společně vytvořit mezigenerační komunitní centrum, kde se mohou propojovat lidé všech věkových kategorií.

👉V rámci COOLny funguje také naše informační centrum Eurodesku pod vedením naší Janči( Jany Kalenské). EURODESK představuje evropskou informační síť umožňující mladým lidem a pracovníkům s mládeží snadný a rychlý přístup k informacím o mobilitách, příležitostech pro mladé, programech Erasmus+ Mládež a dalších mezinárodních vzdělávacích možnostech.

👉EDDA v tomto roce přivítá dva zahraniční dobrovolníky, kteří se budou věnovat dětem v klubu a přispějí svými nápady realizaci spoustu akcí, workshopů a happeningů. Rádi bychom propojovali generace a kultury, vytvářeli bezpečné a podnětné prostředí, nejen pro děti a mládež, ale všechny generace, pro jejich tvorbu, fungování v souladu s udržitelným rozvojem, svépomocí. Chceme ukazovat a otevírat možnosti a příležitosti, ne stavět bariéry.

😉EDDA je zde pro všechny bez rozdílu a věříme, že rozmanitost je příležitostí pro další rozvoj.

Pokud máš i Ty nějaký neziskový nápad, který by si rád posunul v realizaci a nevíš jak na to, stav se u nás! Rádi Tvé nápady společně 🤩 posuneme.

Vítej v COOLně ….. 

Kontakty


Krkonošská 21, Vrchlabí 543 01

E-mail: mladez.vrchlabi@gmail.com

Telefon: (+420) 730 513 416

Aktuality sleduj na FB page COOLNA

Zveme Tě na.. Akce u nás v COOLně.

TIME TOM MOVE 2022/ VRCHLABÍ