TRUHLÁŘSKÉ DÍLNY s Truhlářstvím Spalto Slatiňany

VÁNOČNÍ TRUHLÁŘSKÁ DÍLNA

proběhla v sobotu 19.12. od 9h v Truhlářství Spalto Slatiňany.

Aneb vyrobte si dřevěný betlém jako vánoční dárek pro Vaše blízké!

Foto z Vánoční dílny zde:

https://www.zonerama.com/EDDAChrudim/Album/1098248

Díky podpoře Města Slatiňany probělo v roce 2015 několik truhlářských worshopů a akcí ve spolupráci EDDA, z.ú. a Truhlářství Spalto – za podporu děkujeme a zveme na další společné akce v roce 2016.

V roce 2015 jsme uzavřeli partnerství se ZŠ Slatiňany – děti z této školy mají přednostní právo být přihlášeny do našich truhlářských workshopů a na kroužek.

Znak_města_Slatiňanyzs_slatinany

——————————————————————————————————————–

workshop

VÍKENDOVÝ TRUHLÁŘSKÝ WORSKHOP RODIČ x DÍTĚ

  • cena 250Kč/dítě
  • semináře 1x měsíčně soboty 9:00 – 11:30 na 2,5 hodin

Práce zaměřená na výsledek – po absolvování workshopu dítě odchází s hotovým jednoduchým výrobkem. Pro začátečníky i pokročilé malé truhláře, kteří si chtějí řemeslo vyzkoušet v opravdové dílně v doporovodu rodičů. Kapacita 8-16 dětí.

kroužek

TRUHLÁŘSKÝ KROUŽEK

od 1.2. 2016 zahájí svých 10 lekcí v Truhlářství SPALTO Slatiňany.

  • cena 1.500Kč/10 lekcí
  • lekce 1x týdně pondělky 16:30 – 18:00 na 1,5 hodiny

Děti se naučí rozpoznávat druhy dřeva, používat truhlářské nástroje a na konci každého semestru si odnesou domů minimálně 1 hotový výrobek. Kroužek je zaměřený na rozvoj vztahu k práci se dřevem a k řemeslu jako takovému. Kapacita max. 8 dětí od první třídy.

Práce zaměřená na výsledek – po absolvování workshopu dítě odchází s hotovým jednoduchým výrobkem. Pro začátečníky i pokročilé malé truhláře, kteří si chtějí řemeslo vyzkoušet v opravdové dílně. Kapacita 8-16 dětí od první třídy. Mladší děti po dohodě v doprovodu 1 rodiče.

Exkurze

Truhlářskou dílnu je možné zdarma navštívit s organizovanou skupinou dětí /třídy, družiny, apod./ v předem domluveném termínu a čase. Délka exkurze je 30-60 minut.