CHRUDIMSKÉ BENÁTKY 12.2.2016

CHRUDIMSKÉ BENÁTKY – 1. Reprezentační ples neziskového sektoru

plakat PNG

V roce 2016 pro všechny tancechvité připravujeme ples, který má Benátskou duši a svoje speciální poslání. Tím posláním je dobročinnost a láska pro ty, kteří ji nejvíce potřebují – děti, mladí, staří, handicapovaní … Proto jsme jako spolupořadatele přizvali místní neziskovky a další organizace, které se podílí na tvorbě občanské společnosti.

Aktivně se do příprav na první ročník zapojují jako iniciátoři tyto neziskové organizace – Český červený kříž – Oblastní spolek Chrudim a EDDA, z.ú., dále Šance pro Tebe, Amalthea, Péče o duševní zdraví, Dobrovolnické centrum Oblastní Charity Chrudim, Romodrom o.p.s., MaCHr za Chrudim malebnou, Muzeum Loutkářských kultur, Zelený dům z.s. a v neposlední řadě místí veřejně prospěšné organizace a společensky odpovědné firmy – Pracovna ŽENY s.r.o. Chrudim, Truhlářství Spalto Slatiňany, Buga.cz a další dárci, bez kterých by ples neměl bohatou tombolu:

Zelený dům z.s., MOMO Chrudim o.p.s., Šicí dílna Šance pro Tebe Chrudim, Zdravé město Chrudim, Duhová kočka – Mirka Maierová Chrudim, Mýdlárna u dvou koček Hradec Králové, Alternativní jídelna Kruh zdraví Chrudim, Jídelna Zdravíčko Chrudim, EVONA Chrudim, Mary Kay Lenka Paulusová Chrudim, Matajula Horní Bradlo, Kavárna Kamarád Heřmanův Městec, NIKA Chrudim, Magda Hanusová – masáže – TCM Pardubice, Hotel Jezerka, Fit Koloběh, Uzenářství Čejka, Svíčky Party Lite – Šárka Mrázková, obchod s palivy Paulus, Giles Burger, Café Robinson Pardubice, bylinkářka Hanka Binková, …

O mediální podporu se postarají portály Zábava na Chrudimsku, Pardubice Živě a Chrudimský deník.

Ples se koná pod záštitou Radního Pardubického kraje pro sociální a neziskový sektor Ing. Pavla Šotoly a Místostarosty Chrudimi JUDr. Miroslava Tejkla, Koalice nevládek Pardubicka  – speciální poděkování patří spolupořadatelům Odboru sociálních věcí města Chrudim a Komunitnímu plánování sociálních služeb v Chrudimi.

Ples koná se téměř v „předvečer“ svátku svatého Valentýna, v PÁTEK 12.2.2016 od 19 hodin ve Velkém Sále Muzea. PS: škrabošky s sebou!

Vstupné 150Kč – předprodej od 18.1. v Infocentru Chrudim.

http://plesneziskovek.ereso.cz/

https://www.facebook.com/events/154221318280747/