Výchova bez poražených

Mgr. Ivana Hrubá

Jsem absolventkou dvou oborů: sociální práce a sociální pedagogiky. Oba mne velmi obohatily v  poznání týkajícím se právě výchovy – vlastní, v  rodině, v  prostředí, ve společnosti, ale také podpory a pomoci. V  rámci svého života hledám balanc a vyvažuji samu sebe mezi profesí, rodinou a volným časem. Moji 3 synové jsou největšími mistry, které jsem v životě potkala, denně mi přináší velké množství situací, díky kterým rostu společně s nimi. Kurz Výchovy bez poražených doporučuji absolvovat všem rodičům bez výjimky. Minimálně pro uvědomění si vlastních limitů v komunikaci, sebereflexi a schopnosti činit změnu ve vlastním chování ve prospěch lepšího porozumění nejen vlastním dětem. Jsem na cestě a ráda jí kus projdu právě s vámi.
Žiji ve Vrchlabí, pracuji po celé ČR, primárně ve Východních Čechách a v  Praze, pravidelně dojíždím na Chrudimsko, ale i Vysočinu. Na těchto osách připravuji kurzy na zakázku. Neváhejte mne kontaktovat pro domluvu ohledně vašich preferencí a mých možností.​

Dovolte mi nabídnout vám možnost účasti v kurzu pro rodiče – P.E.T. (Parent Effectiveness Training), v České republice také známém pod názvem Výchova bez poražených.

Kontakt:

mail@edda-chrudim. cz

tel.: 730 513 416